R-Go Tools Tastiera ergonomica R-Go Compact Break, tastiera compatta con software break, QWERTY (IT), bluetooth, nero
R-GO TOOLS
Article Code: OC118452 - Vendor Code: RGOCOITWLBL - EAN: 8719274491781
Informazioni consegne:
Spese di Consegna: Spedizione Gratuita!Dit compacte toetsenbord beschikt over alle ergonomische kenmerken om gezond te kunnen typen. Het compacte design zorgt ervoor dat je handen bij gelijktijdig gebruik van toetsenbord en muis altijd binnen schouderbreedte blijven. De lichte toetsaanslag vermindert de spierspanning tijdens het typen. Het toetsenbord is ultradun, zodat je handen en polsen tijdens het typen in een ontspannen, natuurlijke stand staan. Dit zorgt voor een betere doorbloeding van je handen. Het R-Go Compact Break toetsenbord geeft met LED- kleursignalen aan wanneer het tijd is om te pauzeren. Tijdens het typen verandert het lampje van kleur, zoals een stoplicht. Als het lampje groen oplicht, betekent het dat je gezond werkt. Oranje geeft aan dat het tijd is voor een korte pauze en rood dat je te lang hebt doorgewerkt. Met het inlassen van korte pauzes tijdens je werkdag zal je concentratie verhogen, voorkom je overbelastingklachten en blijf je fit tijdens je werkdag.Dit product werkt samen met de R-Go Break Software dat de Benelux Office Products Award 2021 heeft gewonnen.
| Dimensioni e peso | |
|---|---|
| Peso | 300 g |
| Dimensioni tastiera (WxDxH) | 139 x 285 x 10 mm |
| Peso della tastiera | 300 g |
| Gestione energetica | |
| Tecnologia batteria | Ioni di Litio |
| Ricaricabile | Sì |
| Tipologia alimentazione | Batteria, USB |
| Tempo di ricarica | 2 h |
| Capacità della batteria | 500 mAh |
| Durata batteria | 140 h |
| Altre caratteristiche | |
| Durata della garanzia | 2 anno/i |
| Larghezza | 139 mm |
| Altezza | 10 mm |
| Profondità | 285 mm |
| Design | |
| Colore del prodotto | Nero |
| Indicatori LED | Sì |
| Colorazione superficie | Monocromatico |
| Retroilluminazione | No |
| Stile tastiera | Dritto |
| Design ergonomico | Sì |
| Materiali | Alluminio, Plastica |
| Dati su imballaggio | |
| Tipo di imballo | Scatola |
| Peso dell'imballo | 500 g |
| Altezza imballo | 30 mm |
| Larghezza imballo | 145 mm |
| Profondità imballo | 300 mm |
| Contenuto dell'imballo | |
| Numero di prodotti inclusi | 1 pz |
| Ricevitore incluso | No |
| Caratteristiche | |
| Plug & Play | Sì |
| Range wireless | 10 m |
| Connettore USB | USB tipo-C |
| Lunghezza cavo | 1,535 m |
| Requisiti di sistema | |
| Sistema operativo Windows supportato | Sì |
| Compatibilità sistema operativo Mac | Sì |
| Sistema operativo Linux supportato | Sì |
| Dati logistici | |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84716060 |
| Quantità per cartone principale | 20 pz |
| Larghezza scatola principale | 315 mm |
| Altezza scatola principale | 315 mm |
| Lunghezza del cartone principale | 330 mm |
| Peso del cartone principale | 10,8 kg |
| Batteria | |
| Peso della batteria | 10,5 g |
| Tastiera | |
| Linguaggio tastiera | Italiano |
| Struttura tastiera | QWERTY |
| Dispositivo di puntatura | No |
| Tasti Windows | Sì |
| Tastiera numerica | No |
| Utilizzo raccomandato | Ufficio |
| Versione Bluetooth | 5.0 |
| Fattore di forma tastiera | Mini |
| Tecnologia di connessione | Wireless |
| Tasti di scelta rapida | Sì |
| Banda di frequenza | 2.4 GHz |
| Paese di origine | Cina |
| Interfaccia dispositivo | Bluetooth |
| Interruttore a chiave per tastiera | Tasto con meccanismo a forbici |
| Mouse | |
| Mouse incluso | No |